Cumartesi , 29 Eylül 2018

ev » Genel » ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ

ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ

Anadolu’nun gariban Türk çocuklarına seçenekler beş şıklı değil.

Mart 17, 2015 2:22 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

iç

ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ

Anadolu’nun gariban Türk çocuklarına seçenekler beş şıklı değil.

Vangölü Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi’nde pazar günü yaşanan sahnelerden biri bu…

Pazar günü yapılan üniversite sınavında görevli polislere saldırılmış dün de okuldan güvenlik kamera kayıtlarını almak için okula giden polisler kameraların kırıldığı manzarasıyla karşılaşmışlardır.

Adını yazmaktan aciz, dört işlem yapmaktan mahrum yığıntının, ülkemizin en büyük üniversitelerinin en nitelikli fakültelerine nasıl gönderildiğinin en büyük kanıtıdır.

Devlet denetiminin kasten kaldırıldığı bölgelerde, sokakları bile satılmış yerlerde, sınav salonlarının güvenliğinden söz etmek saflık değilse namussuzluktur.

AKP kasıtlı olarak yol açıyor, sendika adı altında örgütlenen bölücü sözde öğretmenler yol gösteriyor. PKK ve HDP çeteleri salonların güvenliğini etkisiz hale getiriyor. Sonuç olarak bu terörist sürüsü, yeteneksiz topluluk denetimsiz sınavlardan yüksek puanlarla çıkıp memleketin en gözde üniversitelerine virüs gibi yayılıyorlar.

İşte bunlardır, Ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehit edenler…

ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ Reviewed by on . ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ Anadolu’nun gariban Türk çocuklarına seçenekler beş şıklı değil. Vangölü Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi’nde pazar ÜNİVERSİTELERE TERÖRİST GÖNDERME MERKEZLERİ Anadolu’nun gariban Türk çocuklarına seçenekler beş şıklı değil. Vangölü Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi’nde pazar Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top