Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » TÜRK KANINI İÇMEK KUTSAL MI?

TÜRK KANINI İÇMEK KUTSAL MI?

EY BÜYÜK TÜRK MİLLETİ

Ekim 9, 2014 5:21 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Köşe Yazıları 2 Yorumlar A+ / A-

SAATLİ

Ülke cayır cayır yanıyor.Şanlı bayrağımız alev alev. Atatürk büstleri alçakların ayağına inmiş durumda. Kentlerimizde asayiş yok. Devleti temsil eden hükümet yok. Vatan elden gidiyor.

Bunu bu hale getiren yanlızca açılım süreci değil zihinlerdeki aşınmadır. Açılım sürecinin sonuçları ortada. Huzur yok ölüm var. Düzen yok karmaşa var. Baş çok baş bakan yok. Ey milletim daha ne kadar sabredip neyi beklersin. Bu işin sonuna kadar gelinmedi mi. Demirel’den başlayıp Özal’a,SHP’den AKP’ ye kadar hangisi buralardan oy devşirmek için senin canını incitmedi.

Realiteler, kürtçe televizyon olsun ne olacaklar, federasyon tartışılsın diyenler, Diyarbakır cezaevinde onlara zulüm edildi diyenler, bu devletin adı zaten başta yanlış konuldu diyenler, Anadolu cumhuriyetini savunanlar, Türk kürt federe devleti isteyenler, saymaya başladıklarında binlerce millet olamamış etnik arkaik unsur sayanlar. Neredeyse Hititler’i dahi etnik azınlık sayacak kadar ileri giden aymazlar, cahiller.

Hangi maske altına sığınmış olurlarsa olsunlar bunların yapıları,ruhları, zihniyetleri birdir. İslamcısı, kürtçüsü, Anadolucusu, liberali hep aynıdır. Amaçları egemenliğimizi paylaşmaktır. Kanla aldığımız bu coğrafyayı bayındırlıkla vatan yaptığımız yurdumuzu elimizden almaya çalışmaktalar.Dün taşnak, hınçak, asala bugün pkk adları değişik emelleri aynı. Bu yurtta Türk egemenliği istenmiyorum görmüyor musunuz!..En kadim Türk kentleri olan şehirlerimizi bile Türk’ten arındırdılar. Devleti temsil eden hükümetler sessiz kaldı. Güneydoğu’ yu Türk’ten temizlediler. Önce mezar taşlarımızı kırdılar. Tarihi eserlerimizi yağmalıdılar. Türkçe’yi sildiler. Yerine birbirleriyle anlaşamayan uyduruk bir dil koydular. Senin oy verdiklerin de kanal açtılar onlara. Okullara soktular. Alfabe yaptılar. Dilbilgisi kuralları geliştirdiler. Doğu’nun kurtarıcısı Kazım Karabekir’in heykeliyle, şehit anıtlarıyla oynadılar. Kaldırdılar, kırdılar. Kendilerine sözde şehitlikler açtılar. Kentlerimizin adlarını değiştirdiler. Taa Zağros dağlarından gelmişken kendilerince burayı vatanlaştırmaya, kadim yurtları olarak kanıtlamaya çalıştılar. Ama hepsini yuttuk.

Ey aziz milletim bu uyku nereye kadar. Neyi bekliyoruz. Et tırnak birbirinden ayrılmaz mı! Tırnak artık eti kangren etti. Canın yanmıyor mu vicdanın sızlamıyor mu? Neymiş efendim oyunlara gelmeyelimmiş. Bin yıldır bir arada yaşıyormuşuz. Daha yüz yıl öncesine kadar hacca giderken evinizin anahtarını da Ermeniler’e veriyordunuz değil mi. Nerede o Ermeniler. Akdamar adası tanık, Van tanık,Kars tanık, Erzurum tanık bütün Anadolu tanık bunlara. Yerin dili olsa da konuşsa kendi kanını n bu denli akıtılmasına bu kadar sabreden bir milletin var olmadığını. Türk uyanık olmak zorundadır.

Ey Büyük Türk Milleti! Daha ne bekliyorsun! Türk’ün kanının içilmesinin kutsal olacağı günleri mi?

TÜRK KANINI İÇMEK KUTSAL MI? Reviewed by on . Ülke cayır cayır yanıyor.Şanlı bayrağımız alev alev. Atatürk büstleri alçakların ayağına inmiş durumda. Kentlerimizde asayiş yok. Devleti temsil eden hükümet yo Ülke cayır cayır yanıyor.Şanlı bayrağımız alev alev. Atatürk büstleri alçakların ayağına inmiş durumda. Kentlerimizde asayiş yok. Devleti temsil eden hükümet yo Rating: 0

hakkında Metehan KURTOĞLU

Yorumlar (2)

  • Kullanıcı Adı*

    metehan bey çok can alıcı konulara değinmişsiniz.tespitler süper sizi zevkle takip etmeye başladım.başarılar

  • onder

    metehan bey nokta tespitler yapmışsınız kurultay habere başarılar dilerim

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top