Pazar , 23 Şubat 2020

ev » Köşe Yazıları » SÖYLENİYORUM

SÖYLENİYORUM

MUSTAFA ASLAN

Aralık 15, 2014 3:36 pm by: Kategori: Köşe Yazıları Yorum bırakın A+ / A-

İÇ MA

Söyleniyorum!

Tayyiban Cumhuriyeti’nde; Kuvvetler Ayrılığı tehlikeli görülerek Kuvvetler Birliği’ ne geçildi! Dolayısıyla da korku, dağları sardı elhamdülillâh!

On iki yıl önce; çizgiden çıkan ABD’nin; “Bizim çocuklar” sıfatlı NATO Generallerini hizaya sokmak için iş–başına getirilen; “Demokrasi gereken durakta inilecek tramvaydır” tarifi ile “İleri demokratlığı” tescilli Uzun Adam, İleri Demokratça adımlar atmaya devam ediyor!
Sevgili Muharrem BAYRAKTAR, atanmış Kısa Adam Kabinesi’ne alternatif olarak kurulan “Gölge Kabine”yi açıkladı. Bunlar elbette yetmez!
Daha tramvay, inilecek durağa gelmedi ama yaklaştılar!
“Askeri vesayet”i bitirme operasyonları ilk başladığında, göz altına alınan ve Adliye koridorunda, basının ve milletin gözü önünde çaylarını, kahvelerini içerek oturtulanlardan Mustafa BALBAY’ın, serbest kalır kalmaz; “Hiç kimse kendisini güç yetmez zannetmesin! Herkese dokunacaklar!” gibisinden bir korku propagandası yapmıştı, ben de itiraz etmiştim, hatırlayan oldu mu?
Birkaç yılda inanılmaz bir süratle “Korku İmparatorluğu” kuruldu ve kuruluşu da dillere destan bir kutlamayla duyuruldu!
AKP’li eski bir milletvekili; Uzun Adam’a Twitter’da salvolarda bulunmuşmuş!
Gözaltına alındı!
Adliyeye götürülürken, kolları polisler tarafından tutularak kameralar önünde Fedaiy–i Tayyip’lere darp ettirildi!
Yetmedi; gözetim odasına avukat kimliği ile giren biri tarafından evire–çevire dövdürüldü!
Dünyanın hiç bir yerinde, böylesine ânında görüntülü bir adâlet yok! İleri Demokrat bir ülkede; “Asmayıp da beslese miydik?” demokratlığını elbette fersah fersah geçeceğiz!
Teröristin cezalandırılamadığı, silahlı yaralama sanığının tevkif olunamadığı âdil bir ülkede; her halde birine küfredeni asacak halimiz yok! AİHM var! “Biri Bizi Gözetliyor” mesâbesinde izleyenler var! Dikte ettirdiklerini “Geceyarısı Yasaları” adıyla yasalaştırabilecek etkinlikte müttefiklerimiz var!
Dünyanın gözü önünde Twitter’dan hakaret edeni, dünyanın gözü önünde ibret olsun diye, en süratli şekilde cezalandırmasak, nasıl büyük bir devlet oluruz?
Söveni döverler kardeşim! Geciken adalet, adalet değildir çünkü!
Hem kendime idman olsun, hem de “fuatavni”nin Twitterdan ekiplerini de isim isim açıkladığı olası bir operasyonda gözaltına alınması muhtemel kişilere de yardımım olsun diye çok önemli bir uyarım var!
Yazdıklarından dolayı; ne Hitler’in, ne Mussolini’nin, ne Stalin’in, ne de Netekim General’in asmadığı kişileri; gözaltına aldırıp cezalandıran bir İleri Demokrat Cumhurbaşkanı’na sahibiz şükürler olsun!
Benden söylemesi; olur ya gözaltına falan alınan kimseler olursa Gözetim Odası’nda yanına kendinin çağırmadığı, hiçbir avukatı da kabul etmesinler! Zaten “Paralel Yapı”nın zıddı “Çapraz Yapı” işbaşında olduğu için yalnız kalmazlar, canları sıkılmaz merak etmesinler! Sonra kendi istedikleri avukat geldiğinde; avukatlar aralarında boks müsabakası yapabilir ve gözetim altındakilere epey malzeme çıkar!
Efendiler! Beğler!
Hanımlar! Hanım Efendiler! Vallahi ben çok sıkıldım! İğrenecek derecede yordunuz beni!
Ya Hu! İlâhî adâlet var!
Zâlimin zulmü varsa mazlûmun Allah’ı var!
Ya Hu! Ölüm var, ölüm!
Eğer zalim Firavun, Hz. Musa’yı; zalim Nemrut Hz. İbrahim’i, zalim Yezid İmam Hüseyin’i (a.s.), zalim Muktedir Bi’llah Hallac–ı Mansur’u öldürmeyi başardılarsa günümüz İleri Demokrat zalimleri de mazlumluğu reddeden haklıları öldürebilirler!
Heeeey! İleri Demokrat zalimler!
Vallahi benim ölüm, dirimden çok daha fazla iş görür!
Benim ruhum, gözlerinizi kapatır kapatmaz rüyalarınızı kâbusa çevirir!
Aileme değil –onlar alışkınlar– ama yakın çevreme zarar vermeyeyim diye yazıp yayınlamadığım sözlerim, çarşaf çarşaf dökülünce aklınızı başınızdan alır Heeey!
Korkanları ayıplamam ama sizden korkan, korktuğu için en az sizin kadar zalimdir!
Ve ben asla sizden de, ağa–babanız Haçlı’nın enlerinden de korkmuyorum!
Yüreğimi Allah korkusu öylesine kaplamıştır ki başka bir beşerî güçten korkuya asla yer yoktur!
Anlatabildim mi?
Gününden önce, tedbîren söylemiş olayım!
“Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak, bahtı kara maderini!” inançlı bir Müslüman Türk’üm ben!
Siz oradasınız, ben burada ve bizi gözetleyen bir Hâkim–i Mutlak var! Allah var, Allah!
“OLAMAZ TÜRK’E BAŞ, TÜRK’ÜM DEMEYEN” Vesselâm…
Selâm, sevgi, duâ…
SÖYLENİYORUM Reviewed by on . Söyleniyorum! Tayyiban Cumhuriyeti’nde; Kuvvetler Ayrılığı tehlikeli görülerek Kuvvetler Birliği’ ne geçildi! Dolayısıyla da korku, dağları sardı elhamdülillâh! Söyleniyorum! Tayyiban Cumhuriyeti’nde; Kuvvetler Ayrılığı tehlikeli görülerek Kuvvetler Birliği’ ne geçildi! Dolayısıyla da korku, dağları sardı elhamdülillâh! Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top