Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi

Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi

Genel başkan adayı olan, Merhum Alparslan Türkeş'in doktoru Selim Kaptanoğlu, Meral Akşener'e katıldığını ve adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Mart 29, 2016 12:39 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

iç

Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi

Genel başkan adayı olan, Merhum Alparslan Türkeş’in doktoru Selim Kaptanoğlu, Meral Akşener’e katıldığını ve adaylıktan çekildiğini açıkladı.

MHP’de 1 Kasım seçimleri sonrası genel başkan adaylığını açıklayan ilk isim olanAlparslan Türkeş’in genel sekreteri ve 12 Eylül dönemindeki doktoru Selim Kaptanoğlu,Meral Akşener lehine adaylıktan çekildi.

Habertürk’ün haberine göre Kaptanoğlu,“Devlet Bey ile olmuyor. Tayyip Bey’e koltuk değnekliği yapıyor. Ülkücü 40 yıldır iktidara aç. Akşener ile bu şans yakalanabilir” dedi.

Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi Reviewed by on . Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi Genel başkan adayı olan, Merhum Alparslan Türkeş'in doktoru Selim Kaptanoğlu, Meral Akşener'e katıldığını ve Selim Kaptanoğlu, Akşener Lehine Adaylıktan Çekildi Genel başkan adayı olan, Merhum Alparslan Türkeş'in doktoru Selim Kaptanoğlu, Meral Akşener'e katıldığını ve Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top