Cuma , 22 Haziran 2018

ev » Genel » MHP Pendik İlçe Başkanı Serdar OKAY Olay sonrası açıklama yaptı.

MHP Pendik İlçe Başkanı Serdar OKAY Olay sonrası açıklama yaptı.

MHP Pendik İlçe Başkanı Serdar OKAY Olay sonrası açıklama yaptı.

Nisan 11, 2015 1:35 pm by: Kategori: Genel, Pendik'ten Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

IMG_3965

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Ertuğrulgazi Mahalle Başkanlığı’na gece yarısı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce silahlı saldırı düzenlenmiştir. Olay sonrası partililer ve emniyet güçleri olay yerine intikal etmiştir. Yapılan incelemelerin ardından soruşturma başlatılmıştır. Olay hakkında MHP Pendik İlçe Başkanı Serdar OKAY yaptığı açıklamada alçakça ve haince yapılan bu saldırıların Ülkücü camiayı yıldırmayacağını, azimli çalışmalarının artarak devam edeceğini 7 Haziranda Ertuğrulgazi’den başlamak üzere Pendik’e güneş gibi doğacaklarını, karanlık güçlerin emellerine ulaşamayacağını, Ülkücü Hareket’in köklü tecrübeli ve derin bir ideolojiye sahip olduğunu ifade etti.

Kurultay ailesi olarak yapılan bu hain saldırıyı şiddet nefret ve esefle kınıyor, fail ya da faillerinin en kısa zamanda yakalanmasını diliyoruz.

MHP Pendik İlçe Başkanı Serdar OKAY Olay sonrası açıklama yaptı. Reviewed by on . Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Ertuğrulgazi Mahalle Başkanlığı'na gece yarısı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce silahlı saldırı düzenlenmiştir. Olay sonra Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Ertuğrulgazi Mahalle Başkanlığı'na gece yarısı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce silahlı saldırı düzenlenmiştir. Olay sonra Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top