Pazar , 23 Şubat 2020

ev » Genel » MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ

MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ

BEKLENEN GÜN GELECEKSE

Şubat 17, 2016 4:42 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Hukuk, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

iç

MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ

MHP Genel Merkezi, olağanüstü kongre talebiyle Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinde muhaliflerin açtığı dava kapsamında hazırlanacak cevap için talep ettiği süre kabul edildi.
Muhaliflerin başvurusunun ardından mahkeme, genel merkeze en geç iki hafta içinde yanıtlanması talebiyle tebligat gönderdi.
MHP Disiplin Kurulu Üyesi ve Genel Merkez avukatı Yücel Bulut, mahkemeye başvurarak, kendilerinden istenen cevap yazısının verilen sürede yetiştirilemeyeceğini belirterek ek süre istedi. Mahkeme, Hukuk Muhakemeleri Kanunu’na dayandıran Bulut’un talebini olumlu bularak 2 hafta ek süre verdi.
Daha önce 26 Şubat’a kadar süresi olan MHP Genel Merkezi’nin bu gelişmenin ardından yanıt yazısını, mahkemeye en geç 11 Mart Cuma günü teslim etmesi gerekiyor.

MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ Reviewed by on . MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ MHP Genel Merkezi, olağanüstü kongre talebiyle Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinde muhaliflerin açtığı dava kapsamında hazırlana MHP GENEL MERKEZİ EK SÜRE İSTEDİ MHP Genel Merkezi, olağanüstü kongre talebiyle Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesinde muhaliflerin açtığı dava kapsamında hazırlana Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top