Cuma , 22 Haziran 2018

ev » Genel » MERAL AKŞENER’DEN DEVLET BAHÇELİ’YE YANIT

MERAL AKŞENER’DEN DEVLET BAHÇELİ’YE YANIT

KENDİNDEN SONRA PARTİYİ VE GENEL BAŞKANI İŞLEVSİZLEŞTİRME POLİTİKASI

Aralık 2, 2015 12:08 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

İÇ

MERAL AKŞENER’DEN DEVLET BAHÇELİ’YE YANIT

Meral Akşener’den Devlet Bahçeli’ye yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün grup konuşmasının ardından gazetecilere yaptığı açıklamaya Meral Akşener’den cevap geldi.

Devlet Bahçeli bugün yaptığı açıklamada kongre çağrısı yapan ve genel başkanlığa aday olan partilileri eleştirmiş ve, “Bunların içinde birisi var ki gelecekte hepiniz göreceksiniz, durumu Fethullah Gülen hareketinin siyasi figürü olarak MHP’de görevlendirme meselesidir” demişti. Bahçeli’nin bu sözlerle Meral Akşener’i kastettiği öne sürülmüştü. Meral Akşener’den Bahçeli’nin sözlerine cevap geldi. Oda TV’ye konuşan Akşener şunları söyledi: “Eğer Devlet Bahçeli beni kastettiyse yadırgadım. Herkes bilir ki; hiçbir Cemaat, tekke ve grupla ilişkim olmaz veya irademi 3. kişilere teslim etmem. Zaten Cemaat diye bir şey kalmadı, dağıldı. Ömrümde ilk kez 1997’de Tansu Çiller’in görevlendirmesiyle, Tansu Çiller’le birlikte devlet görevi gereği Amerika’ya gittim.  Ondan sonra bırakın Pensilvanya’yı, Washington’a da New York’a da gitmedim.”

MERAL AKŞENER’DEN DEVLET BAHÇELİ’YE YANIT Reviewed by on . MERAL AKŞENER'DEN DEVLET BAHÇELİ'YE YANIT Meral Akşener'den Devlet Bahçeli'ye yanıt MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün grup konuşmasının ardından gazete MERAL AKŞENER'DEN DEVLET BAHÇELİ'YE YANIT Meral Akşener'den Devlet Bahçeli'ye yanıt MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün grup konuşmasının ardından gazete Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top