Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI

MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI

HESAP OLAĞAN KURULTAY

Ocak 4, 2016 11:07 am by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

İÇ

MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI

Genel başkan adaylarından Meral Akşener önceki gece yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında, olağanüstü kurultay için yeterli sayının üzerinde imzaların hazır olduğunu açıkladı. Akşener, mesajında “Genel başkan adayı arkadaşlarımızla, kararlaştırabileceğimiz bir takvime göre, imzaları birleştirerek, müracaat sürecini başlatabiliriz” dedi. Edinilen bilgiye göre üç aday, toplam 400 civarı imza topladı, adaylar bu hafta içinde bir araya gelerek imzaların teslimiyle ilgili bir takvim belirleyecek. Kurultay taleplerine olumsuz yanıt gelmesi ve mahkemeye gidilmesi durumunda kurultayın kayyum yoluyla yapılabileceği belirtilmişti.

HESAP OLAĞAN KURULTAY

MHP Genel Merkezi de kurultayı toplamamak için farklı manevralarda bulunmanın hesaplarını yaptı. Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin tüm bu hamlelere karşı hazırlıklı olduğu bildirildi. Bahçeli’nin kayyum hesaplarıyla ilgili yakın çevresine “Burası sendika mı ki kayyuma gidilsin” değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Genel merkeze gelen imzalar parti yönetimi tarafından tek tek incelenecek. İmza veren delegelerin fotoğraflarının son 6 ay içinde çekilmiş olup olmadığına bakılmasına kadar ince bir değerlendirme yapılacak.

MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI Reviewed by on . MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI Genel başkan adaylarından Meral Akşener önceki gece yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında, olağanüstü kurultay için yeterli sayı MERAL AKŞENER İMZALARI TOPLADI Genel başkan adaylarından Meral Akşener önceki gece yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında, olağanüstü kurultay için yeterli sayı Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top