Cuma , 22 Haziran 2018

ev » Genel » DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU

DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU

KÜTAHYA BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ İDRİS BAL

Kasım 5, 2014 3:50 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset Yorum bırakın A+ / A-

DEM

DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU

Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, kuruluş çalışmaları tamamlanan Demokratik Gelişim Partisi’ni (DGP) bir otelde düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Amblemi el olan DGP’nin tüzüğünü de açıklayan İdris Bal toplantı sonrası parti üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

“ÜZERİMİZDE CİDDİ BİR BASKI VAR”

Parti kurma çalışmalarında sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Bal şunları söylemişti:

“Danışmanım, parti kuruluşu ile ilgili gerekli belgeleri, evrakları içişleri bakanlığına getireceğimizi söyledi. Randevu gerekip gerekmediğini sordu. Randevuya gerek yok dediler. Biz de bugün geldik. Evraklarımızı buraya verdik. Ama daha sonra genel sekreterin olmadığını ve bize alındı veremeyeceklerini söyledi. Yani evrakları aldıklarına dair bir belge veremeyeceklerini söylediler. Oysa biz o alındıyı almadan var olamıyoruz. Alındı belgesi verilmesi gerekirken burada net bir Anayasa suçu var. Dünden beri benim ve arkadaşlarımın üzerinde ciddi bir baskı var.”

DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU Reviewed by on . DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, kuruluş çalışmaları tamamlanan Demokratik Gelişim Partisi'ni (DGP) bir otelde düzenl DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ KURULDU Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, kuruluş çalışmaları tamamlanan Demokratik Gelişim Partisi'ni (DGP) bir otelde düzenl Rating: 0

hakkında editor

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top