Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » Bahçeli’nin yardımcısı Celal Adan, MHP’de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için küfür etti

Bahçeli’nin yardımcısı Celal Adan, MHP’de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için küfür etti

ÜLKÜCÜLER HESAP SORACAK

Nisan 18, 2016 9:39 am by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

İÇ

Bahçeli’nin yardımcısı Celal Adan, MHP’de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için ‘p.ç’ dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’ın yaptığı yazılı açıklamada “Partimiz, neseb-i gayri sahih birtakım sözde siyasi karakterlerin küçük akıllarına oyuncak olmayacak kadar büyüktür” dedi.

Celal Adan’ın açıklaması şöyle devam etti:

MHP ÜZERİNE OYUNLAR OYNANIYOR

“Türkiye’nin içeride ve dışarıda çok zor günlerden geçtiği, her gün şehit haberleriyle sarsıldığımız, ihanet odaklarının ve şer ittifaklarının Türk milletinin sabrını test ettiği bugünlerde; ülkemizin istikbalinin yegane temsilcisi partimiz üzerinde de oyunlar oynandığını net olarak biliyoruz, görüyoruz.

“BAHÇELİ’Yİ HEDEF TAHTASINA OTURTTULAR”

MHP’yi bölerek, parçalayarak yol almak isteyenlerin niyeti bellidir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef tahtasına koyanlar, aslında bir bütün olarak Türk milliyetçiliğini ve Türklüğü bölmek, eritmek ve kontrol altına almak istemektedirler.

“NESEB-İ GAYRİ SAHİHLER (P.Ç)” DEDİ

MHP proje partisi değildir. Partimiz neseb-i gayri sahih birtakım sözde siyasi karakterlerin küçük akıllarına oyuncak olmayacak kadar büyüktür.

CELAL ADAN KİMDİR?

1951 Ağrı doğumlu olan Celal Adan İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’ni bitirdi. Orman Yüksek Mühendisi, İMPA A.Ş. ve İNMAŞ Limited Şirketi sahibi ve yöneticisi olan Adan 18 Nisan 1999’da İstanbul’dan milletvekili seçildi. Evli, 2 çocuk babası olan Adan, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Tansu Çiller’in DYP Genel Başkanı seçilmesinden sonra Doğru Yol Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na getirildi.

Adan, 22 Temmuz 2007 seçimleri öncesinde Mehmet Ağar liderliğindeki DYP’de görev aldı. DYP’nin adını DP olarak değiştirmesinden sonra da bu partide siyasete devam etti. Ancak seçimlerde DP barajı aşamayınca Adan da Meclis’e giremedi.

Bahçeli’nin yardımcısı Celal Adan, MHP’de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için küfür etti Reviewed by on . Bahçeli'nin yardımcısı Celal Adan, MHP'de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için 'p.ç' dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın ya Bahçeli'nin yardımcısı Celal Adan, MHP'de genel başkanlık yarışına adaylığını açıklayan muhalifler için 'p.ç' dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın ya Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top