Cumartesi , 29 Eylül 2018

ev » Genel » “ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI”

“ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI”

MANSUR YAVAŞ

Mart 24, 2015 1:30 pm by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

İÇ

MANSUR YAVAŞ: ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ

İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI

Melih Gökçek ve Bülent Arınç arasındaki tartışmaya Mansur Yavaş da katılarak “Sayın Arınç az daha Ankara seçimleri ile ilgili de bir şeyler diyecekti gibi geldi bana.” dedi.

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’la Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında çözüm sürecine dair başlayan söz düellosu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in sürece dahil olmasıyla alevlendi. Gökçek’in “paralelci” suçlamasına Arınç “terbiyesiz” yanıtını verirken konuya dair bir tepki de seçimlerde Gökçek’in rakibi olan Mansur Yavaş’tan geldi. Yavaş “Sayın Arınç az daha Ankara seçimleri ile ilgili de bişeyler diyecekti gibi geldi bana” diyerek sürece dahil oldu.

MANSUR YAVAŞ’TAN İMALI İLETİ

Mansur Yavaş, geçen yıl yapılan yerel seçimlerde Gökçek’le başa baş götürmüş, seçimlerde şaibe yapıldığına ilişkin birçok iddia gündeme gelmişti.

“ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI” Reviewed by on . MANSUR YAVAŞ: ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI Melih Gökçek ve Bülent Arınç arasındaki tartışmaya Mansur Yavaş da katılarak "Sayın Arınç MANSUR YAVAŞ: ARINÇ AZ DAHA ANKARA SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ DE KONUŞACAKTI Melih Gökçek ve Bülent Arınç arasındaki tartışmaya Mansur Yavaş da katılarak "Sayın Arınç Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top