Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » Ardahan’dan Bahçeli’ye Şok

Ardahan’dan Bahçeli’ye Şok

"Kongre taleplerine ben de Ardahan il başkanı olarak destek verme kararı aldım." MHP Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat

Ocak 12, 2016 10:49 am by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

Ardahan’dan Bahçeli’ye Şok

MHP Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, “1 Kasım seçimleri bizim için tam bir hüsran. İktidarı beklerken muhalefeti bile kaybedecek duruma düştük. Bu nedenle parti içerisinde başlayan kongre taleplerine bende Ardahan il başkanı olarak destek verme kararı aldım.” dedi.

 

Ardahan'dan Bahçeli'ye Şok, System.String[]

 

MHP Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, “1 Kasım seçimleri bizim için tam bir hüsran. İktidarı beklerken muhalefeti bile kaybedecek duruma düştük. Bu nedenle parti içerisinde başlayan kongre taleplerine bende Ardahan il başkanı olarak destek verme kararı aldım.” dedi. Polat, parti içi muhalefetin başlaması, halkımızın Milliyetçi Hareket Partisinde bir değişim olması talebi doğrultusunda Ardahan il başkanı olarak muhalefete destek verme kararı aldığını söyleyerek, “Yıllarca emek verdiğimiz partimizi iktidara taşıyamadık. Bunun vebalini hem kendimde hem de bütün yöneticilerimizde görüyorum. Bu nedenle üstümüze düşen görevi yapmaya hazırım. İstifa etmem gerekiyorsa istifa ederim, ihraç edilmem gerekiyorsa boyun eğerim. Çünkü benim davam kutlu davadır. Bu hesapsız kitapsız ölümüne mücadele eden ülkücülerin zihniyeti de budur. Bizde ben meselesi yoktur, bizde dava ön plandadır. Partimizin iktidara gelmesi milli devlet yapısını oluşturmak milliyetçi iradeyle olacağına inandığımız için elimizden gelen çabayı göstermek zorundayız.” diye konuştu. MHP’NİN OYUNU ARTIRDIĞI TEK İL Türkiye’de oyunu tek arttıran il olduklarını söyleyen Polat, ” Türkiye genelinde her ilde% 30 il kaybederken Ardahan‘da%10 düzeyinde oy arttırdık. Ama bu bizi maalesef sevindiremedi. Çünkü 80 olan milletvekili sayımızın artmasını beklerken 40’a düştü. Bunda hepimizin sorumluluğu var, hepimiz bu vebalin altındayız. Bende bunun gereğini yapmayı düşündüm. İstifa etmem gerekiyorsa istifa ederim, ihraç edilmem gerekiyorsa boyun eğerim. Çünkü başarmamız gerekiyor, davamızın iktidar olması gerekiyor. Kısır politikalarla bi yere varılmıyor. Yıllarca halkımıza sözlerimiz var, gençlerimize sözlerimiz var. Bu sözleri yerine getirememenin üzüntüsü içinde maalesef şevkimiz ve azmimiz kırılmış durumda. Ama yılmayacağız, çalışacağız, mücadele edeceğiz yine de partimiz için her safhada çalışacağız. Benim başkan olup olmamam önemli değil yeter ki partimizi iktidara taşıyalım.” şeklinde konuştu.
Ardahan’dan Bahçeli’ye Şok Reviewed by on . Ardahan'dan Bahçeli'ye Şok MHP Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, "1 Kasım seçimleri bizim için tam bir hüsran. İktidarı beklerken muhalefeti bile kaybedecek duru Ardahan'dan Bahçeli'ye Şok MHP Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, "1 Kasım seçimleri bizim için tam bir hüsran. İktidarı beklerken muhalefeti bile kaybedecek duru Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top