Cuma , 28 Eylül 2018

ev » Genel » AKP SEVER MHP MİLLETVEKİLİ

AKP SEVER MHP MİLLETVEKİLİ

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ DURMUŞ YALÇIN HÜKÜMETİN SENDİKALISI KİŞİYİ DANIŞMANI YAPTI

Temmuz 21, 2015 11:49 am by: Kategori: Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, Son Dakika Yorum bırakın A+ / A-

Türk Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri AKP’nin baskıcı politikalarıyla yıldırılırken, makamlarından alınırken, haksız soruşturmalar açılırken ve sürekli zulme uğrarken MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın kendine hükümet yandaşı Eğitim Bir Sen Üyesi Muharrem Serdar KARA’yı (Karabük Üniversitesi) danışman olarak atadı.

Milliyetçiler-Ülkücüler dâvâda ısrar ederek sendika değiştirmesinler vekillerimiz ise  Eğitim Bir Senliler’i dolgun aylıkla danışman yapsınlar. AKP’nin yeterince milletvekili yok mu ?İşte kendimize ve arkadaşlarımıza verdiğimiz değer.

Aynı zamanda geçmiş dönemlerde Genel Başkan adayı olmuş bir devlü büyüğümüzde kendisinden iş istemeye gelenlere ben bilmem sekretim bilir yanıtı vermişti.

Öncelikle partide Ülkücüler iktidar olmalı, sonra MHP Türkiye’de iktidar olmalı.

iç

Karabük Haber Gazetesi, MHP Karabük Milletvekili adayı Durmuş Yalçın’ın geçtiğimiz yerel seçimlerde AK Parti’ye çalıştığını gündeme getiren bir haber yapmıştı.

Gazete, haberini Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un açıklamalarına dayandırarak kaleme almış ve okuyucuları ile paylaşmıştı.

Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy’un, söz konusu haberde de yer aldığı gibi MHP Adayı Yalçın’ın geçtiğimiz yerel seçimlerde evinde seçim toplantıları yaptıklarını ve kendilerine destek verdiğini ifade eden açıklamalarını gündeme getirmişti.

Habere konu olan MHP adayı Durmuş Yalçın daha hiçbir açıklama yapmadan, Başkan Aksoy’un, Yalçın’a destek verircesine bir açıklama yapması, hem MHP’lileri, hem de AK Partilileri bir hayli şaşırttı.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy yayınladığı basın açıklamasında, MHP Milletvekili Adayı Durmuş Yalçın’ın kendisini ziyareti esnasındaki konuşmalarda geçen bazı cümlelerin çarpıtılmaması gerektiğini, bu ziyaretin ve konuşmaların tamamen dostça ve hiçbir art niyet olmadan gerçekleştirildiğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde diğer Siyasi Partilerin Milletvekili adaylarının ziyaretleri gibi, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karabük Milletvekili Adaylarının da kendilerine nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy “Durmuş Bey geçmişten de tanıdığım, Karabük’ümüzün sevilen iş adamlarından da birisidir. Bununla birlikte Belediye Başkanı olarak her kesime eşit ve aynı samimiyet ile yaklaştığımı şahsımı tanıyan herkes çok iyi bilir.

Ziyaret esnasında yaptığım açıklamalardan dolayı bazı yanlış anlaşılmaların olduğu ve bu yanlış anlaşılmaların haber yapılarak yerel basın kuruluşlarımızdan birinde maalesef üzülerek okumuş bulunmaktayım.

Durmuş Bey herkes gibi benimde sevdiğim ve saygı duyduğum bir insandır. Bu nedenle açıklamalarımızda hiçbir art niyet olmadığını yeniden belirtmek istiyor, demokratik bir süreç olan seçimlerde tüm adaylarımızın haklarında Cenab-ı Hak’tan hayırlısını niyaz ediyorum” dedi.

Karabük’ün MHP’li Belediye Başkanı Rafet Vergili, her yerde partisinin adaylarına son derece destek verirken ve kendi partisinin adaylarından tarafa olduğunu net bir şekilde sergilerken, Safranbolu’nun AK Partili Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un ise tüm partilerin adaylarına karşı eşit mesafede olduğunu belirtmesi, şaşkınlıkları bir kat daha artırdı.

AKP SEVER MHP MİLLETVEKİLİ Reviewed by on . Türk Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri AKP'nin baskıcı politikalarıyla yıldırılırken, makamlarından alınırken, haksız soruşturmalar açılırken ve sürekli zulme Türk Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri AKP'nin baskıcı politikalarıyla yıldırılırken, makamlarından alınırken, haksız soruşturmalar açılırken ve sürekli zulme Rating: 0

Yazı hakkında yorum yap

1
scroll to top